Dërrasë prerëse

0 out of 5

550 L

SKU: pllake-prerese Kategori: ,

Përshkrim

Pllaka prerëse është një mjet i domosdoshëm kuzhine, ideal për prerjen dhe përgatitjen e ushqimit tuaj.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Dërrasë prerëse”

Related Products