Portofol për mjete shkollore në ngjyrë efekt pasqyrë

0 out of 5

370 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: portofol-lapsash-me-zinxhir-plastik Kategori: ,

Përshkrim

Portofol për mjete shkollore në ngjyrë efekt pasqyrë.
Efekti disangjyrësh dhe me shkëlqime bëjnë akoma më tërheqës.
Sugjerohet dhe për mjetet e make-up.
Materiali: plastikë
Përmasat: 22x5cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Portofol për mjete shkollore në ngjyrë efekt pasqyrë”

Related Products