Portofol lëkure imitim mini

0 out of 5

800 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: portofol-lekure-imitim Kategori: , ,

Përshkrim

Portofol imitim lëkurë me zinxhir dhe një pjesë me palosje. I organizuar me disa hapësira për mbajtjen e kartave. Përmban një hapësirë të dedikuar për ruajtjen e shënimeve të rëndësishme. Xhep i veçantë monedhash.
Përmasat: 9x7cm
Marka: Out Of The Blue
Ngjyrat e disponueshme: Gri e hapur, Gri e errët, e zezë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Portofol lëkure imitim mini”

Related Products