Portofol për monedha me dizajn hartën e botës

0 out of 5

260 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: portofol-per-monedha-me-harten-e-botes Kategori: , ,

Përshkrim

Portofol fantastik për ruajtjen e monedhave me dizajnin e hartës së botës, e disponueshme në dy modele: me zinxhir dhe me kapje metalike. Vjen në përmasat:
Me zinxhir: 13 x 9 cm
Me kapje metalike: 9 x 8 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Portofol për monedha me dizajn hartën e botës”

Related Products