Portofol për fëmijë

0 out of 5

550 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: portofol-per-monedha Kategori: , ,

Përshkrim

Portofol për mbajtjen e monedhave në ngjyrë rozë pastel dhe me dizajn ylberi. E pajisur me zinxhir që shoqërohet me dekorin e yllit. E disponueshme në 4 modele të ndryshme.
Dimensionet: 12 x 8 x 4 cm
E përshtatshme për fëmijët: +3 vjeç

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Portofol për fëmijë”

Related Products