Portofol për mjete shkollore me mbishkrimin “Do your best”

0 out of 5

1250 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: portofol-silikoni-per-lapsat-ne-3-ngjyra-neon-bizele-bojqiell-e-verdhe Kategori: ,

Përshkrim

Portofol silikoni me ngjyra neon është ideal për çdo djalë apo vajzë që kërkon një portofol praktikë dhe të qëndrueshëm me një dizanj dhe stil modern.
Praktik dhe I lehtë, mund të futet lehtësisht në çantën e shkollës.
Është rezistent, mbron nga papastërtitë dhe pastrohet lehtë.
Me mbishkrimin “Do your best”, bëj më të mirën.
Vjen me kombinimin e ngjyrës jeshile, blu dhe të verdhë.
Përmasat: 20x5x6 cm.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Portofol për mjete shkollore me mbishkrimin “Do your best””

Related Products