Portofol për mjete shkollore në ngjyrë mente

0 out of 5

1150 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: portofol-silikoni-per-lapsat-ne-ngjyre-turkuaz Kategori: ,

Përshkrim

Portofol silikoni në ngjyrë mente për të mbajtur lapsat, praktik dhe i qëndrueshëm.
Aty mund të keni të organizuar artikujt tuaj të shkrimit, duke i mbajtur ata të rregullt dhe lehtësisht për t’u gjetur.
Me një zinxhir të fortë metalik për kapje dhe kontroll më të lehtë.
Materiali: silikon
Përmasat: 6x20x5cm.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Portofol për mjete shkollore në ngjyrë mente”

Related Products