Portofol i kuq me zinxhir me dizajnin e autobusit VW T1

0 out of 5

890 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: portofol-volkswagen-t1-ne-forme-autobusi Kategori: , ,

Përshkrim

Për të gjithë adhuruesit e Volkswagen T1, BestFor sjell portofolin për monedhat me një dizajn të veçantë dhe i organizuar në 2 ndarje për mbajtjen e monedhave dhe kartave të ndryshme. Përmasat 9 x 11 cm, e bëjnë këtë portofol të përshtatshëm për tu marrë kudo me vete.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Portofol i kuq me zinxhir me dizajnin e autobusit VW T1”

Related Products