Përshkrim

Vendoseni thjeshtë në majë të shishes suaj të verës dhe me presion të lehtë mbi prerësin e folesë kthejeni atë rreth e qark sipër duke lejuar që sipërfaqja e prerjes të presë fletën në feta.
Gjithashtu do të parandalojë që petë e lirshme të prishë derdhjen tuaj.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Prerës”

Related Products