Përzjerës kripë & piper në formë shishe birre dhe vere

0 out of 5

840 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: przjeres-kripe-piper-birre-vere Kategori: , ,

Përshkrim

rreth. 4.5 x 4.5 x 6cm, set me 2 në kuti me ngjyra

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Përzjerës kripë & piper në formë shishe birre dhe vere”

Related Products