AMY’S Compact Powder No 01

0 out of 5

520 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: puder-e-thate-amys-no1 Kategori: , ,

Përshkrim

Formulë që jep një efekt mat kadife për të kompletuar make-up-in!

Karakteristikat themelore:

Kohëzgjatje e gjatë

Efekti mat kadife

Mbulimi i burimeve

Nuk lë asnjë shkëlqim

Nuk e rëndon lëkurën dhe është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “AMY’S Compact Powder No 01”

Related Products