Puzzle në formë gote birre

0 out of 5

640 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: puzzle-birre-komplet-102-cope Kategori: ,

Përshkrim

Një domosdoshmëri për koleksionistët dhe adhuruesit e birrës
gotë birre me motiv puzzle
102 copë përafërsisht. 10,5 x 25 cm
Birrë klasike me bashkim pjesësh figure me një puzzle me gotë birre
Kutia e birrës përdoret për ruajtje
I përshtatshëm për të varur

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Puzzle në formë gote birre”

Related Products