Puzzle me Hartën e Botës

0 out of 5

1200 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: puzzle-me-harten-e-botes Kategori: ,

Përshkrim

Mësojmë dhe luajmë së bashku.
Puzzle me hartën e botës.

Seti përmban 300 pjesë
Përmasat 50x35cm
Përfshihet harta orientuese
E përshtatshme për fëmijë +6 vjeç

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Puzzle me Hartën e Botës”

Related Products