Puzzle 3D prej druri në formë Makine

0 out of 5

430 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: puzzle-natyral-3d-prej-druri-ne-forme-makine Kategori: ,

Përshkrim

Enigma prej druri porsche 911 3D është një lodër sfiduese dhe krijuese e bërë prej druri natyral 3 mm të cilësisë së lartë.thjesht përputhni numrat së bashku 1 me 1, 2 me 2 e kështu me radhë. Pas montimit mund të pikturoni, luani, shfaqni ose çmontoni dhe të shijoni sërish sfidën e ndërtimit.Koleksioni ynë i enigmave 3D është një mjet i shkëlqyeshëm edukativ dhe për të kaluar kohën për ju dhe familjen tuaj. I përshtatshëm për të gjitha moshat thjesht nxirrni pjesët dhe shkoni. Filloni koleksionin tuaj sot.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Puzzle 3D prej druri në formë Makine”

Related Products