Puzzle prej druri Zjarrëfikëse

0 out of 5

900 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: puzzle-prej-druri-zjarrefikese Kategori: ,

Përshkrim

Përparësitë e produktit: zhvillon kreativitetin dhe aftësitë manuale të fëmijës, enigma ka ngjyra të bukura. Puzzle edukative MEGA CREATIVE është zgjidhja perfekte për mbrëmjet e gjata të vjeshtës. Fëmija do të përmirësojë përqendrimin e tij dhe do të zhvillojë imagjinatën e tij. Loja përfshin përputhjen e bllokut me formën e duhur për të krijuar një imazh, në këtë rast është një kamion zjarrfikës. Përmbajtja e grupit të enigmave prej druri. Dimensionet/pesha/bateritë dimensionet e produktit cm gjatësi x lartësi x thellësi cm 15x15x2, dimensionet e paketimit: gjatësi x lartësi x thellësi. cm 15x15x2, pesha e produktit në paketim kg 0,12 kg, nuk kërkon bateri. Puzzle është menduar për fëmijët e moshës 24 muajsh. Paketuar në fletë metalike. Në një kuti kolektive, 200 copë secila.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Puzzle prej druri Zjarrëfikëse”

Related Products