Qenush prej pellushi me zemër në duar

0 out of 5

910 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: qenush-prej-pellushi-te-ulur-me-zemer Kategori: ,

Përshkrim

Qenush prej pellushi duke mbajtur nje zemër në putrat e tyre me mbishkrimin ” LOVE”. Një ide ideale dhurate për fëmijë dhe të rritur. Dhurojini pak ”Love” të dhashurve tuaj me 4 putroshat.
Materiali: prej pellushi
Përmasat: 14cm

 

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Qenush prej pellushi me zemër në duar”

Related Products