Qiri në formë dielli dhe hëne

0 out of 5

570 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: qiri-diell-dhe-hene-10-x-3-cm-i-disponueshm-ne-2-ngjyra Kategori: , ,

Përshkrim

Këto qirinj në formë dielli dhe hëne krijojnë një atmosferë magjike. Ideale për momente romantike apo dekorime.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Qiri në formë dielli dhe hëne”

Related Products