Përshkrim

Kutia e qiririt krijon një atmosferë të ngrohtë me ndriçimin e tij unik. Ideale për dekorim dhe relaksim.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Qiri dekorues”

Related Products