Organizues mural metalik dhe me bazë druri

0 out of 5

1350 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: raft-metalik-druri-me-4-grepa-rreth-25-x-10-cm-ne-kuti-me-ngjyra Kategori: , ,

Përshkrim

Organizues dekorativ mural prej druri të farkëtuar me grepa.
Lehtë për t’u instaluar në çdo mur me gozhdë të përshtatshme.
Grepa të forta metalike ndihmojnë në varjen dhe organizimin e çelësave, zinxhirëve, veglave të kopshtit dhe sendeve të tjera të vogla.
Në raft mund të vendosni artikuj shkrimi, libra, bimë të vogla në vazo, stoli dhe sende të tjera të vogla.
Zgjidhje perfekte magazinimi për çdo dhomë muri në dhomën e gjumit, kuzhinën, zyrën, dhomën e konviktit, kuzhinën, dhomën e ndenjes. Permasat: 25 x 10 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Organizues mural metalik dhe me bazë druri”

Related Products