Rimel AMY’S, I zi me volum XXL

0 out of 5

610 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: rimel-amys-i-zi-me-volum-xxl Kategori: , ,

Përshkrim

Përshkrimi: Rimel me volum AMY’S XXL është projektuar për të dhënë gjatësi dhe volum tek qerpikët tuaj menjëherë. Përveç kësaj, qerpikët janë të ndarë dhe nuk ngjiten së bashku. Ngjyra shpërndahet në mënyrë të barabartë nga rrënjët deri tek skajet duke theksuar pamjen, pa krijuar nyje. Përdorimi: Përhapeni rimelin me volum AMY’S XXL në qerpikët e sipërm dhe të poshtëm nga rrënja deri te maja. Këshillë: Përdorni AMY’S Black Liquid Eyeliner për një pamje më intensive. Organik Nuk ka aromë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Rimel AMY’S, I zi me volum XXL”

Related Products