Rimel AMY’S, WATERPROOF, me volum XXL

0 out of 5

610 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: rimel-amys-waterproof-me-volum-xxl Kategori: , ,

Përshkrim

Rimel për vëllim AMY’S XXL i papërshkueshëm nga uji është krijuar për t’u dhënë gjatësi dhe volum qepallave tuaja menjëherë. Përveç kësaj, qerpikët janë të ndarë dhe nuk ngjiten së bashku. Ngjyra shpërndahet në mënyrë të barabartë nga rrënjët deri tek skajet duke theksuar pamjen, pa krijuar nyje. Përdorimi Përhapeni AMY’S XXL Volume Rimel i papërshkueshëm nga uji në qerpikët e sipërm dhe të poshtëm nga rrënja në majë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Rimel AMY’S, WATERPROOF, me volum XXL”

Related Products