Rimel Diva Long Lash

0 out of 5

960 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: rimel-diva-long-lash Kategori: , ,

Përshkrim

Karakteristikat kryesore Zgjatimi i qepallave Ndan çdo qerpik Nuk krijon nyje Ofron hidratim Ndjenjë e lehtë Ngjyra intensive Përmban mikrosfera silikoni dhe polimer për të ndihmuar në zgjatjen dhe rritjen e volumit Përmban dyllë natyral që ushqejnë dhe sigurojnë shkëlqim të shëndetshëm për qepallat Nuk ka aromë Organik Kategoria: Bojë për vetulla Përshkrim Rimel AMY’S Diva Long Lash zgjat qerpikët për t’u dukur bukur. Qepallat bëhen XXL !! Përhapet në mënyrë të barabartë pa nyje dhe pa përzier qerpikët duke u dhënë atyre lagështi. Përdorimi Aplikoni rimelin AMY’S Diva Long Lash në qerpikët e sipërm dhe të poshtëm nga rrënja në majë. Këshillë: Për një pamje më intensive kombinoni atë me rimelin e ri AMY’S Big Lash Ultra Effect Volume.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Rimel Diva Long Lash”

Related Products