Rrjete me kupa edukative 10x18cm

0 out of 5

860 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: rrjete-me-kupa-edukative-10x18cm Kategori: ,

Përshkrim

Avantazhet e produktit – kupat mund të përdoren për të derdhur ujë ose për të derdhur rërë, zhvillon koordinimin motorik dhe mendimin. Një set kupash MEGA CREATIVE në formën e një kulle, të cilat mund të luhen kudo. Lëreni fëmijën tuaj të zhvillojë imagjinatën e tij dhe ta përdorë lodrën kudo që të jetë e mundur. Në krye të piramidës ka një mulli për derdhjen e shënuesit. Seti përmban 8 gota shumëngjyrëshe. Gota të bëra prej plastike, të paketuara në një rrjetë. Dimensionet/pesha/bateritë dimensionet e produktit gjatësi x lartësi x thellësi cm 12x32x12, dimensionet e paketimit: gjatësi x lartësi x thellësi. cm 12x10x12, pesha e produktit pa ambalazh kg 0,15 kg, pesha e produktit në ambalazh kg 0,15 kg, nuk kërkon bateri. Produkti është i përshtatshëm për fëmijët e moshës 5.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Rrjete me kupa edukative 10x18cm”

Related Products