Sapun për duart me personazhin e Paw Patrol “Skye”

0 out of 5

650 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: sapun-i-lengshem-i-duarve-paw-patrol-skye-300-ml Kategori: , ,

Përshkrim

Si një fans i vërtetë i Paw Patrol, ju i lani duart në mënyrë natyrale me sapun të lëngshëm duarsh nga qenushja juaj e preferuar. Me dizajn imazhin e pilotit të helikopterit Skye.
Formula e butë është ideale për kujdesin e duarve të fëmijëve dhe shishja argëtuese i inkurajon fëmijët e vegjël të lajnë duart rregullisht.
Përmbajtja: 300 ml

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Sapun për duart me personazhin e Paw Patrol “Skye””

Related Products