Sapun për fëmijë me personazhin e Paw Petrol “Chase”

0 out of 5

650 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: sapun-i-lengshem-per-femije-me-paw-petrol-chase-300ml Kategori: , ,

Përshkrim

Sapun i lëngshëm i butë për fëmijë Paw Patrol për larjen e përditshme të duarve, fytyrës dhe gjithë trupit.
Formula speciale e pasuruar me vaj bajame të ëmbël, vitaminë E dhe D-panthenol pastron butësisht dhe kujdeset për lëkurën delikate të fëmijës.
Aroma përrallore e cola-s do ta bëjë çdo banjë më të këndshme. dhe larja e duarve do të bëhet argëtuese dhe e këndshme.
Për përdorim nga mosha 3 vjeç.
Ka një pH natyral që është miqësor me lëkurën delikate të fëmijëve.
Kapaciteti: 300ml

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Sapun për fëmijë me personazhin e Paw Petrol “Chase””

Related Products