Sapun për duart për fëmijë me personazhin Paw Patrol

0 out of 5

650 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: sapun-i-lengshem-per-femije-me-paw-petrol-marshall-300ml Kategori: , ,

Përshkrim

Si një fans i vërtetë i Paw Patrol, ju i lani duart në mënyrë natyrale me sapun të lëngshëm duarsh nga qenushja juaj e preferuar.
Sapun i lëngshëm Bi-es Paw Patrol për fëmijë: pastron butësisht por në mënyrë efektive lëkurën delikate të trupit.
Falë një formule speciale të pasuruar me vaj bajamesh të ëmbël, vitaminë E dhe D-panthenol, i siguron lëkurës së fëmijës tuaj një kujdes të shkëlqyer. përmirëson dukshëm pamjen e lëkurës ka një pH natyral lë një aromë të mahnitshme të biskotave dhe vaniljes në lëkurë u mbyll në një shishe praktike me një pompë ergonomike që lehtëson dozimin.
Kapaciteti: 300ml
Sapuni i lëngshëm Bi-es Paw Patrol është i destinuar për të larë fëmijët mbi tre vjeç.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Sapun për duart për fëmijë me personazhin Paw Patrol”

Related Products