Scrunchie për flokët

0 out of 5

330 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: scrunchie-me-fjongo-per-floket Kategori: , ,

Përshkrim

Scrunchie i hollë për flokët, prej materiali poliestre, velvet, në 6 ngjyra të ndryshme. Përdoret për stilimin e flokëve në modele të ndryshme, ka material përbërës i cili nuk shkakton fërkim apo këputje të fijeve të flokëve, është rezistent ndaj ujit dhe mund të përdoret nga të gjitha moshat. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim jo-profesional, për flokë të hollë dhe mesatarë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Scrunchie për flokët”

Related Products