Set vizatimi për ngjyrosje

0 out of 5

770 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-arti-me-bojera-uji Kategori: ,

Përshkrim

Theksoni rolin e kompletit të artit në nxitjen e vetë-shprehjes, duke i lejuar artistët të përcjellin mendimet, emocionet dhe tregimet e tyre përmes ngjyrave dhe formave.

Madhësia e paketimit: 3x22x29cm
Materiali: Plastikë me cilësi të lartë
Mosha: 3+

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set vizatimi për ngjyrosje”

Related Products