Set arti per ngjyrosje me 28 elemente

0 out of 5

850 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-arti-per-ngjyrosje-me-28-elemente Kategori: ,

Përshkrim

Një set i dobishëm arti që përshtatet në mënyrë të përkryer në çantën e shpinës së një fëmije. Kompleti përfshin 28 elementë, duke përfshirë: 8 ngjyra dylli, 12 bojëra uji, një furçë, një laps, një mprehëse, një gomë dhe 4 libra me ngjyra me personazhet tuaja të preferuara. Gjithçka e paketuar në një kuti shumëngjyrësh dhe të qëndrueshme. Dimensionet e paketimit: 20.5 x 14 x 2.5 cm. I përshtatshëm për fëmijët e moshës: 3+.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set arti per ngjyrosje me 28 elemente”

Related Products