Set dreke me ndarje në dizajn bretkosë

0 out of 5

990 L

SKU: set-dreke-me-ndarje-ne-dizajn-bretkose Kategori: , ,

Përshkrim

Kuti dreke me një ndarje të cilën zgjedh ta vendosësh ose jo gjithashtu ka të përfshirë pirunin dhe lugën.
Kapaciteti: 1000ml
Portativ dhe funksional: I projektuar duke pasur parasysh transportueshmërinë, kjo enë për ruajtjen e ushqimit është e lehtë për t’u mbajtur. Funksioni i tij portativ i kutisë së frutave për fëmijë e bën atë të shkëlqyeshëm për përdorim gjatë udhëtimit. Është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm në zyrë dhe shkollë, duke shërbyer si një shoqërues i besueshëm për nevojat tuaja të drekës.
I gjerë dhe i përshtatshëm: Me një kapacitet prej 1000 ml, kjo kuti drekë ju lejon të paketoni një vakt të kënaqshëm. Dizajni i saj i lezetshëm i bretkosës me vizatime shton një prekje argëtimi në përvojën tuaj të drekës.
E gjithanshme dhe e qëndrueshme: E bërë nga plastika me cilësi të lartë, kjo kuti e rrumbullakët bento për fëmijë është ndërtuar për të qëndruar. Ai është i përshtatshëm për studentë dhe të rritur, duke e bërë atë të përsosur për shkollë, punë, pikniqe ose ngrënie në lëvizje.
E sigurt për mikrovalë dhe enëlarëse: Kjo enë me fruta drekë e papërshkueshme nga rrjedhja është e sigurt në mikrovalë, duke ju lejuar të ngrohni ushqimin tuaj me lehtësi. Është gjithashtu i sigurt në larje enësh, duke e bërë pastrimin të lehtë.
Praktike dhe e organizuar mirë: Kjo enë dreke përmban 2 ndarje për të ndihmuar në ndarjen dhe organizimin e ushqimit tuaj. Është rezistent ndaj rrjedhjeve dhe pa BPA, duke garantuar sigurinë e vakteve tuaja.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set dreke me ndarje në dizajn bretkosë”

Related Products