Set dushi për fëmijë me personazhin Paw Patrol

0 out of 5

1270 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-dushi-xhel-shampo-250ml-kripe-dhe-2-bomba-shkumuese-dushi Kategori: , ,

Përshkrim

Një set ideal për fëmijë nga marka e njohur “Paw Patrol”!
Produktet e përfshira në set me siguri do t’i inkurajojnë fëmijët t’i përdorin ato rregullisht, duke garantuar gëzim dhe kënaqësi të pabesueshme.

SETI PËRFSHIN:
shampo-xhel dushi 2në1, 250 ml
kripë vaske, 30 ml
bombë vaske shkumëzuese 2×50 g
Nuk është i destinuar për fëmijët nën 3 vjeç.

Madhësia e kutisë: 23x5x18 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set dushi për fëmijë me personazhin Paw Patrol”

Related Products