Set me dy filxhan porcelani “New Bone China”

0 out of 5

1250 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-filxhan-qeramik-black-white-nga-new-bone-china Kategori: , , , ,

Përshkrim

Set me 2 filxhan prej porcelani, në një kuti dhuratë të bukur.
Ngjyra: e bardhë dhe me dizajn të zi, në formë zemre
Përmasat: 8.6×9.2cm
Marka: New Bone China
Materiali: porcelan

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me dy filxhan porcelani “New Bone China””

Related Products