Set Kukull dhe veshje ekstra

0 out of 5

910 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-kukull-15cm-veshje-ekstra Kategori: ,

Përshkrim

Kukulla vjen me një veshje të lezetshme verore dhe një veshje tjetër ekstra të përfshirë në paketim. Kjo kukull fashion-iste, me dy gërsheta/bishta ka një gjatësi prej 15cm. Përveç gëzimit të aftësisë për t’u kujdesur për kukullën si një fëmijë i vërtetë, është gjithashtu një ide e mirë që fëmija të mësojë pavarësinë dhe përgjegjësinë për një person tjetër. Përmasat e paketimit: 12x20x5cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set Kukull dhe veshje ekstra”

Related Products