Set, enë dhe kulluese për perimet

0 out of 5

1100 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-kulluese-dhe-ene-per-perimet Kategori: , ,

Përshkrim

Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'jua bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini setin Versa me çmimin më të mirë.
Materiali: polipropilen
Përafërsisht. dimensionet: 23,2 x 9,5 x 23,2 cm
Ngjyra: E bardhë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set, enë dhe kulluese për perimet”

Related Products