Set kuti ushqimi & shishe

0 out of 5

1700 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-kuti-ushqimi-shishe Kategori: , ,

Përshkrim

Seti ideal për të paketuar një vakt të shëndetshëm për fëmijët tuaj të cilët mund ta marrin me vete në kopësht ose shkollë! Kompleti përfshin një shishe me kapacitet 350 ml me një grykë që hapet dhe mbyllet lehtë duke përdorur një buton, duke e bërë më të konsumimin. Shishja është e dizenjuar me elemente futbolli. Seti përfshin edhe kutinë e ushqimit me përmasa 16 X 12.5 X 5.5cm. Seti i përshtatshëm për fëmijët e moshës: 3+ vjeç

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set kuti ushqimi & shishe”

Related Products