Set me 12 bojëra druri. Njëbrirësh.

0 out of 5

310 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-me-12-bojera-druri-njebriresh Kategori: ,

Përshkrim

Një grup lapsash me 12 ngjyra në ngjyra të gjalla me majë shkruese me cilësi të lartë për vizatim të lehtë dhe mbulim të saktë të sipërfaqes së lyer. Ato nuk thyhen gjatë mprehjes së lapsave me ngjyra. Paketuar në kuti kartoni me dizajn me unicorn.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me 12 bojëra druri. Njëbrirësh.”

Related Products