Plastelinë me 12 ngjyra dhe me dizajn dinosaur

0 out of 5

410 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-me-12-plastelina-b Kategori: ,

Përshkrim

Krijimi i formave të ndryshme me plastelinën e butë, tanimë bëhet më thjeshtë dhe më e shpejtë.
Plastelina ka konsistencë të përsosur dhe nuk i bën duart pis.
Ngjyra të ndryshme në dispozicion të fëmijëve për të “shfrenuar” imagjinatën, nxitur krijueshmërinë, argëtuar pafundësisht dhe për tu shkathtësuar në lëvizjen e duarve.
Mbi të gjitha produktet janë cilësore dhe pa lëndë të dëmshme për fëmijët.
Mund ta përdorni edhe shumë herë, nuk është produkt i vetëm një herë.
Ngjyrat mund të përzihen për të krijuar të reja, jo standarde.
Plastelinë e përshtatshme për fëmijë 3 vjeç.
Përmasat e paketimit: lartësi x gjerësi x thellësi. cm 2x20x9
Pesha e ambalazhit kg. 0.20 kg

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Plastelinë me 12 ngjyra dhe me dizajn dinosaur”

Related Products