Set marker dhe fshirëse për tabelë të bardhë

0 out of 5

210 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-me-4-cope-bojtusha-per-derrase-te-bardhe Kategori: ,

Përshkrim

Këta shënues janë të ripërdorshëm vetëm duke shtuar bojë kur mbaron. Ka një magnet të bashkangjitur, kështu që thjesht mund të shkruani, fshini, dhe ngjiteni në sipërfaqe metalike për të parandaluar humbjen e tyre.
Paketa përfshin: 4 copë (e zezë, blu, e kuqe dhe jeshile).
Materiali: plastik.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set marker dhe fshirëse për tabelë të bardhë”

Related Products