Set me 4 goma në forma të ndryshme ushqimi

0 out of 5

420 L

SKU: set-me-4-goma-ne-forma-te-ndryshme-ushqimi Kategori: ,

Përshkrim

Shkrini gabimet tuaja të padëshiruara të lapsit me këto goma argëtuese në formë ëmbëlsire!Përdorni këto goma si një lodër ose ekran për punë ose për vepra arti, ndërsa fërkoni fjalët e shkruara gabim dhe fërkoni shenjat e lapsit.Kompleti përbëhet nga goma shumëngjyrëshe, të vogla që kanë erë të këndshme. E shijshme!
Mund të aplikohet në vizatim, vizatim, skicim dhe çdo aktivitet tjetër të nevojshëm për gomë, dhurata kreative për fëmijët, nxënësit dhe mësuesit tuaj.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me 4 goma në forma të ndryshme ushqimi”

Related Products