Set me 5 thika dhe mbajtëse

0 out of 5

6800 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-me-5-thika-dhe-mbajtese Kategori: , ,

Përshkrim

Gjerësia: 13 cm. Gjatësia: 13 cm. Lartësia: 23 cm.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me 5 thika dhe mbajtëse”

Related Products