Set me 6 magnete sferike me dizajn futbolli

0 out of 5

350 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-me-6-magnete-sferike-me-dizajn-futbolli Kategori: ,

Përshkrim

Paketimi përfshin 6 magnete në formë sferike dhe dizajn futbolli. Diamteri I secilës sferë është 30mm.
Përmasat e paketimit: 23.5×6.5 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me 6 magnete sferike me dizajn futbolli”

Related Products