Set me figura Zogjsh për fëmijë

0 out of 5

1100 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-me-figura-zogjsh-per-femije Kategori: ,

Përshkrim

Përparësitë e produktit: fëmija ka mundësinë të mësojë për shumë lloje zogjsh.Kompleti përfshin 5 figurina zogjsh, 2 x imitime guri dhe një shkurre. Dimensionet/pesha/bateritë dimensionet e produktit shifrat lartësia cm nga 3 deri në 9 cm, dimensionet e ambalazhit gjatësia x lartësia x thellësia cm 18x26x3, pesha e produktit pa ambalazh kg 0.16 kg, pesha e produktit në ambalazh kg 0.18, nuk kërkon bateri. Seti është i përshtatshëm për fëmijët e moshës 3 vjeç.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me figura Zogjsh për fëmijë”

Related Products