Set me forma për ngjyrosje me dizajn Princeshë

0 out of 5

560 L

SKU: set-me-forma-per-ngjyrosje-me-dizajn-princeshe Kategori: ,

Përshkrim

Template i lejon fëmijët të vizatojnë figura dhe forma të sakta dhe më pas të argëtohen, p.sh. ngjyrosje. E bërë me material të qëndrueshëm.
Përmbajtja e kompletit: 2 x template.
I destinuar për fëmijët e moshës: 3+.
Dimensionet e produktit 23×13 cm.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me forma për ngjyrosje me dizajn Princeshë”

Related Products