Set me lidhëse flokësh në madhësi dhe dizajne të ndryshme

0 out of 5

SKU: set-me-lidhese-flokesh-ne-madhesi-dhe-dizajne-te-ndryshme Kategori: ,

Përshkrim

Seti me lidhëse flokësh në madhësi dhe dizajne të ndryshme, do jetë shpëtim për çdo vajzë.
Vijnë të paketuara në një kuti.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me lidhëse flokësh në madhësi dhe dizajne të ndryshme”

Related Products