Set me lodra plazhi në dizajn mulli

0 out of 5

990 L

SKU: set-me-lodra-plazhi-ne-dizajn-mulli Kategori: , , ,

Përshkrim

Set lodra rëre “Lule”
Kompleti përfshin një kovë “Lule” me një sitë, 2 kallëpe delfinësh dhe fokash, një lopatë, grabujë dhe një mulli për derdhjen e rërës ose derdhjen e ujit. Fëmija juaj me siguri nuk do të mërzitet në plazh ose gjatë kohës së banjës duke luajtur me mullirin. Përmasat:20,5 cm x 46 cm
E pershtatshme per femije mbi 1 vjec. Përputhet me standardin EN71. Lodra është bërë nga material i certifikuar.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me lodra plazhi në dizajn mulli”

Related Products