Coasters ”FRIENDS”

0 out of 5

1400 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-me-mbajtese-gote-me-personazhet-e-friends Kategori: , , , ,

Përshkrim

Mbajtëset e gotës me dizajn të serialit të famshëm FRIENDS, nuk kanë thjesht funsion mbrojtës, por gjithashtu I shtojnë nota nostalgjie çdo adhuruesi të serialit.
Set me strukturë bazë dhe 4 coaster prej druri.
Përmasat: 220 × 220 × 5 mm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Coasters ”FRIENDS””

Related Products