Set me rruaza 21X29 cm

0 out of 5

500 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-me-rruaza-21x29-cm Kategori: ,

Përshkrim

Kutia e rruazave është një univers i tërë krijimi dedikuar posaçërisht për vajzat. Një kuti punëtorie dhe krijimtarie falë imagjinatës së vogëlusheve. Rruazat në ngjyra të ndryshme, zemra, fijet me ngjyrë dhe kombinimi i tyre mundësojnë krijime të thjeshta dhe të shpejta. Dimensionet e paketimit: 21x29x3cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me rruaza 21X29 cm”

Related Products