Set me rruaza 30X29X3 cm

0 out of 5

910 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-me-rruaza-30x29x3-cm Kategori: ,

Përshkrim

Dizenjoni dhe krijoni byzylykë unik me rruaza shumëngjyrëshe me stil të personalizuar nga ju. Brenda kutisë do të gjeni të gjitha materialet që ju nevojiten për të krijuar byzylykë plot ngjyra: Rruaza në forma të ndryshme, fjongo dhe fijet me ngjyrë. Përveç argëtimit ky set është perfekt për nxitur krijimtarinë dhe zhvillimin e imagjinatës.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me rruaza 30X29X3 cm”

Related Products