Përshkrim

Seti për udhëtim përmban 5 shishe të vogla.Mund të mbushen me shampo, zbutës, locion trupi dhe cfarë ju të dëshironi.
Ky është një grup komplete shishe udhëtimi 12 copë me përdorime të ndryshme. Produkti është bërë nga materiali premium, i sigurt dhe i shëndetshëm për t’u përdorur. Dizajni konciz dhe i përshtatshëm ju sjell një ndjenjë komode. Dizajni i shisheve portative ju lejon ta përdorni në çdo kohë dhe kudo. Përveç kësaj, ky produkt është rezistent ndaj temperaturave të larta dhe pa deformime, i qëndrueshëm në përdorim. Një produkt i përsosur për përdorimin tuaj të përditshëm dhe udhëtimin.
Madhësia e paketimit: 18. 5 x 12. 3 x 3. 5 cm.
E bërë nga materiali premium, rezistencë ndaj temperaturës së lartë dhe pa deformime.
Dizajni i shisheve portative ju lejon ta përdorni në çdo kohë dhe kudo. Kompleti i udhëtimit është për bagazhe të dorës, udhëtime, lundrime, udhëtime pune, palestër, kampe, piknik, plazh, kozmetikë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me shishe të vogla për udhëtim”

Related Products