Set me tatuazhe për fëmijë me dizajn Monster High

0 out of 5

2320 L

SKU: set-me-tatuazhe-per-femije-me-dizajn-monster-high Kategori: ,

Përshkrim

Ju keni mundësinë të hyni në botën e krijesave fantastike dhe heroinave të guximshme të Monster High me setin tonë të tatuazheve. Ai përmban gjithçka që ju nevojitet për të krijuar tatuazhe të mahnitshme që do të thithin dritën dhe do të tërheqin vëmendjen e të gjithëve përreth jush. Katër stilolapsat tanë xhel me grimca të ndezura do t’ju lejojnë të shprehni kreativitetin tuaj dhe t’i shtoni shkëlqim tatuazheve tuaja. Por kjo nuk është e gjitha. Seti përfshin edhe një fletë tatuazhesh metalike për ngjitje, të cilat do t’ju japin një stil dhe shkëlqim të veçantë.
A jeni gati për një tjetër aventurë?
Seti ynë përfshin gjithashtu një fletë kristale që do t’i bëjnë tatuazhet tuaja të duken edhe më të shkëlqyera dhe misterioze.
Nuk kemi harruar gjithashtu një fletë ngjitëse dekorative që do t’ju lejojë të shtoni edhe më shumë detaje në tatuazhet tuaja.
Dhe e fundit, por jo më pak e rëndësishme – një fletë shabllone që do t’ju ndihmojë të krijoni modele të mahnitshme dhe të ofroni bazën e përsosur për krijimtarinë tuaj. Mos prisni më, hyni në botën e Monster High dhe shprehuni në një mënyrë unike me grupin tonë të tatuazheve

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me tatuazhe për fëmijë me dizajn Monster High”

Related Products